IQ Option 2017

IQ Option sağlayıcıları Ev
Ev Bayiler. Kaynak: iqoption.com

IQ Option uzun piyasada henüz bir sağlayıcı, ama kısa bir süre içinde zaten büyük bir başarı oldu ve aynı zamanda büyük popülerlik-SSSR sahiptir edin. broker web sitesinde 1,5 milyon tüccarlar için kendi ifadelerine göre, her gün ve genel komisyoncu 7,000,000 aktif müşteri hesapları üzerinde kaydetti aktif olmak için.

Sadece 2008 yılından bu yana özel yatırımcılar ikili seçenekleri ticaret için, bu mümkün. Bu nedenle, uzun değildir piyasada bulunmaktadır aracılar var olduğu da şaşırtıcı değildir. Bu nispeten genç parti de IQ Option sayar. 2013 yılından bu yana, komisyoncu aktiftir ve genel merkezi ve aynı zamanda Kıbrıs'ta birçok diğer aracılar gibi onun düzenleme vardır. Yalnızca kadar 92 yüzde kazançlara yol açabilir tohum para olarak 10 milyon avroya ihtiyacı IQ Option, bir hesap açmak istiyorsanız. 3000 Euro tutarında bir depozito bir VIP, başka hangi avantajları olur. Bu cazip oranlara ek olarak bilmek de hala genellikle ücretsiz sayısız diğer ilginç hizmetler ilham IQ Option. komisyoncu test etmek için ücretsiz demo hesabı sunuyor
içindekiler

IQ Option deneyimler

IQ Option için 5 argümanlar:
IQ Option at Ticaret teklif: IQ Option seçenekleri iki tip 70'in üzerinde varlıkları sunar
Ticaret Koşulları ve Minimum depozito: Zaten 10 Euro Euro 1 bir hesap ve ticaret açmak için
Ticaret platformu ve Mobil Ticaret: evden ve hareket halindeyken ticaret
Koltuk ve yönetmelik: IQ Option AB nasıl düzenlenmiştir
Para yatırma ve çekme: anlık ödeme hizmetleri mümkündür
Mevcut 5000 Euro ek ticaret sermaye kadar
Demo Hesabı: Sakince testi sayesinde Demo Hesabı
Servis & Eğitim: saat Destek
Ciddiyet: IQ Option ne kadar ciddi?
Sonuç: Deneyimlerimiz IQ Option - Ciddi bir teklif
bizim önerimiz

IQ Option Indonesia

IQ Option Turkey

IQ Option Thailand

IQ Option South Africa

IQ Option Brazil

IQ Option Portugal

Açık hesap artık
IQ Option için 5 argümanlar:

CySEC tarafından
bir hesap açmak için sadece 10 Euro ile
Mümkün 1 Euro Ticaret
İşlem başına potansiyel kâr yüzde 92 kadar
Ücretsiz Deneme Hesabı
IQ Option bugün deneyin!

Açık hesap artık
Şimdi web sitesini ziyaret edin
IQ Option at Ticaret teklif: IQ Option seçenekleri iki tip 70'in üzerinde varlıkları sunar

IQ Option müşterilerine İkili opsiyon ticareti için birçok yol sunar. Ticari olarak çeşitli kategorilerde 70 üzerinde varlık vardır sunuyoruz. Aralarında 50 ikili stokları dayalı seçenekler ve Forex merkezli hatta 20 bulunmaktadır. Buna ek olarak, başka bir 6 endeksleri ve 3 emtia sundu. seçeneklerden iki tip mevcuttur: Dijital ikili opsiyon ve turbo seçenekleri. Ticaret verimleri 65-92 oranında mümkündür.
her gün için en fazla yüzde 92'si doğal kazanç ve bu nedenle ortalama verimleri belirtilen maksimum tepe altında bu komisyoncu da dahil değildir. Eğer bir kayıp yönetimi için tercih olması halinde maksimum potansiyel getiri de düşüktür. Bir ticaret kere yanlış, o zaman kadar yüzde 45 tutarında yatırım sermayesi hedging yüksek kayıp olsun.

Ticaret Koşulları ve Minimum depozito: Zaten 10 Euro Euro 1 bir hesap ve ticaret açmak için

IQ Option müşterilerine seçim için üç farklı hesapları sunuyor. Öncelikle, sınırlı ölçüde olanaklarını test etmenizi sağlar ücretsiz demo hesabı var. Gerçek diğer iki varyant hesabında daha sonra. Sözde gerçek hesap zaten sadece 10 Euro depozito ile açılmalıdır. Eğer VIP hesabı sahip olmak istiyorsanız, o zaman bir hesap bakiyesi en az 3.000 euro talep edilmektedir. hesaplar ve ödemeler daha sonra müşteri farklı bonus teklifler, hizmet veya mevcut tercih ödemeleri göre.
IQ Option kesinlikle daha fazla müşteri dostu koşulları sunuyoruz satıcılardan biridir. Son olarak, tek bir Euro ticaret İkili Opsiyon bir asgari işlem miktarı ve klasik seçenekler ve Turbo seçenekleri burada her ikisini de seçebilirsiniz. ticaret sadece turbo seçenekleri gibi uygun şartlarda aracılar tarafından sunulan böylece genellikle.

ikili seçenekleri seçilebilir arama için yüzde 92 aralığına İade ve koyun seçenekleri, bir ay beş dakika kez dolmasından. Turbo seçenekleri için yaş sınırı, ancak, tüm az beş dakika uzaklıktadır. Spreadler veya IQ Option diğer Sipariş no maliyetler.

Eğer IQ Option en fazla yüzde 45 maksimum geri ödeme seçebilirsiniz riskini en aza indirmek istiyorsanız. VIP müşteri ödeme olarak bile yüzde 60 aşabilir. Buna ek olarak, ücretsiz ticaret sinyalleri bilgi ve seminerlere VIP hesabına bile daha yüksek bir prim ve erişim olsun.